Adana Teknik Servis
WEB TASARIM

İşletmenizin internette başarıya ulaşabilmesi için gerekli olan Google İnternet Reklamları, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), içeriği yönetilebilir profesyonel web tasarımı ve alan adı kaydı ile web alanı barındırma gibi hizmetlerin tümünü tek bir noktadan alabilirsiniz.

KURUMSAL WEB TASARIM ÇÖZÜMLERİ
Web Çözümleri: Bütçenizle orantılı olarak farklı web çözümleri sunulmaktadır. Ekonomik hazır site paketlerinden tamamen size özel yönetilebilir web paketlerine, E-Ticaret uygulamalarından Portal, Forum, WordPress ve Blog uygulamalarına kadar uzanan hizmet çeşidimizde sınır sizsiniz.
Alan Adı Kaydı ve Web Alanı: Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ayrı hazırlanmış paketler mevcuttur. Paketler Windows ve Linux tabanlıdır. %99.3 uptime garantisi ile çalışmakta olan sisteme dair paketlere ek olarak alabileceginiz Pop3 E-posta, Mysql, Subdomain ve bunun gibi artı ürünler mevcuttur. Web hosting hizmetiyle ilgili tüm altyapı, yedekleme, kesintisiz güç kaynağı ve güvenlik gibi çözümlerle donatılmış ve Türkiye’de bulunmaktadır. Alan adı tescil hizmeti, web hosting ve web tasarımı gibi internet çözümlerinin tamamını tek bir noktadan yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İNTERNET REKLAMCILIĞI

 

Bugün şüphesiz internet reklamcılığının en önemli adı olan Google Adwords, Microsoft Advertising, ADnet, Mynet Adklik gibi sistemler sizi birdenbire internette bulunur veya tanınır hale getirebilir. Başta Google ve diğer arama motorlarında pazarlama yöntemiyle, bütçenizle orantılı olarak ilgili milyonlarca insanın ürün veya hizmetlerinizle tanışmasını sağlayabilirsiniz. İçerik ağı reklamları ve etkileşimli reklam tasarımları ile yine milyonlarca kişinin algıladığı bir marka olabilirsiniz.

İnternet, her geçen gün hızla büyüyen kullanım oranı, her bütçeye uygun, Tıklama başı maliyet (CPC) veya Bin gösterim başı maliyet (CPM) gibi ücretlendirme şekilleri ile büyük ölçekli şirketlerden, şahıslara kadar uzanan bir yelpazede reklam çözümleri sunmaktadır. İnternette reklam vermek diğer reklam yöntemlerine göre çok daha avantajıdır. Sürekli kendini yenileyip geliştirir, kolay ve hızlı uygulanabilir, düşük maliyetlidir, bütçenizi siz belirlersiniz, zamanlama ve hedefleme yapabilir, hedef kitleye ulaştığınızdan emin olup ölçülebilir sonuçlar alırsınız. Öyleki reklamlarınızı kendiniz bile oluşturabilirsiniz fakat profesyonelce yönetilmeyen reklamların geri dönüşümüde çok az olacaktır.

Kurumsal internet çözümleriniz ve internette reklam ile yüksek geri dönüş için profesyonel reklam yönetmenlerimizle tanışın. Önce sizi, sonra işinizi anlayıp size en uygun çözümü üretelim. Reklam analizi, kurgusu ve tasarımı, projelendirme, sonuçları raporlama ve optimizasyonla en iyi sonucu aldığınızı göreceksiniz.

SEO / ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

İşletmeniz, ürün veya hizmetleriniz için site yapmak kadar onu tanıtmak da önemli. Bir web siteniz var fakat hiç yeni ziyaretcisi yoksa bu size zaten varolan müşteri portföyünüz için (eğer tasarımı güzelse) prestijden başka hiç bir şey sağlamaz. Eğer siteniz alakalı kelimeleri hedefleyecek şekilde arama motorlarında görünmüyorsa bu milyonlarca kişinin ürün veya hizmet satın alırken kullandığı bir yol üzerinde sizin hiç bir iziniz olmaması anlamına gelir.
Bunun için arama motorlarında en yukarıda ya da en azından ilk sayfa icinde listelenmek büyük önem taşıyor. Çünkü internet kullanıcısı ilk olarak arama motoru sonuçlarına bakıyor. Tabi ki profesyonel bir arama motoru optimizasyonu (SEO) ile arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız mümkün.
Sizde hedef kitlenizin internette baktığı yerde olmak ve anahtar kelimelerle milyonlara ulaşmak için uzman SEO ekibimizle tanışın!
E-POSTA PAZARLAMA
Elektronik posta ile pazarlama yöntemi sizinde bildiğiniz gibi sıkça kullanılan ekonomik ve kolay bir yöntemdir. Gerek çalıştığınız müşterilerinize elektronik bülten gerekse potansiyel müşterilere tanıtım ve duyurularınızın toplu şekilde ulaşmasını sağlayan bir sistemdir.  Fakat bir toplu mail gönderiminin başarıya ulaşması için belli bir takım kurallar vardır. Gelişi güzel yapılan bir tanıtım gönderimi hiçbir işe yaramayabilir. Gönderiler etkili temalar ile akılda kalıcı mesajlar vermeli ve farklı kampanyalar oluşturup, periyodik aralıklarla tekrarlanmalıdır. E-posta tanıtımlarını almak istemeyen kullanıcılar için opsiyonlar sunarak, istemeyen kullanıcılara posta gönderimi engellenmelidir. Kaynaklar elden ele dolaşan ve piyasada güncelliğini kaybetmiş mail datalarından olmamalıdır. Toplu Mail Adresleri, düzenlenmiş filtrelenmiş ve maksimum geri dönüşü başarılı adreslerden oluşmalıdır. Mail adresleri hedef kitleniz için gruplanabiliyor olmalıdır. Gönderilerin başarısı tüm sunuculara ulaşması, sunucular tarafından spam olarak algılanmaması için gerekli kurallara uyulmalı ve gerekli ayarlar yapılmalıdır.

DUYURULAR

  • No tweets were found.